Eliminate artificial and unknown ingredients by making your own homemade fruit roll-ups! This is the ultimate snack food for kids. Great for lunch boxes, too!

Pip & Ebby
Making food does not have to be daunting or difficult. I'm here to help you make delicious eats and have fun in the process!
http://www.pipandebby.com/
4HRS
Total Time
$0.33
Cost Per Serving
Ingredients
Servings
10
us / metric
Nutrition Per Serving
Calories
31
Fat
0.1 g
Protein
0.5 g
Carbs
7.7 g