Apples, a fall fruit, are eaten year round. They are durable and easy grab-n-go snacks.
25MINS
Total Time
$0.41
Cost Per Serving
Ingredients
Servings
2
us / metric
Nutrition Per Serving
Calories
144
Fat
4.7 g
Protein
0.2 g
Carbs
27.0 g
5 INGREDIENTS • 7 STEPS • 25MINS